•   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تلفکس: 55006993- ۰۲۱
 
مرکز تحقیق و توسعه چاپ یزدان؛ اگر برای ثروتمند شدن جدی هستید، دانستن این پنج روش برای تان ضروری است :
- اولین روش و بهترین آن ها در طول تاریخ، داشتن یک شرکت خصوصی برای هر نوع سرمایه گذاری، از جمله معاملات املاک است. حدود ۷۴ درصد میلیونرهای خودساخته نه تنها در این نسل و این قرن، بلکه در قرن گذشته نیز شرکت خصوصی داشته اند.
 
- دومین منبع اصلی میلیونرهای خودساخته، موقعیت مدیران ارشد است. ۱۰ درصد میلیونرها مردان و زنانی هستند که سال های متمادی در شرکت های بزرگ کار کرده اند تا به جایگاه مدیر لرشد ارتقا پیدا کنند. آنگاه حقوق های بسیار بالا، سهام شرکت، سود سهام و پاداش های خوبی دریافت کرده اند و به دلیل نگهداری درآمدشان ثروتمند شده اند.
 
- سومین گروه میلیونرها شامل پزشکان، حقوقدانان، وکلا و سایر افراد متخصص و حرفه ای است. مردان و زنانی که کارشان را خیلی خوب انجام می دهند و به بالاترین جایگاه های شغلی ارتقا پیدا می کنند نهایتا درآمدهای بسیار بالا به دست می آورند. در هر حرفه ای ۵ درصد از افرادی که از نظر دانش و تخصص در صدر قرار دارند درآمدشان ۱۰ تا ۲۰ برابر بیشتر از یک فرد متوسط در همان حرفه است.
 
- چهارمین گروه فروشندگان و مشاورانفروش هستند. ۵ درصد میلیونرها را بهترین فروشندگان تشکیل می دهند. این افراد هرگز شرکت خصوصی تاسیس نمی کنند یا برای اخذ مدرک به دانشگاه نمی روند بلکه فقط فروشندگان خوبی برای محصولات و خدمات گوناگون هستند و در نتیجه دستمزدهای کلانی دریافت می کنند. رمز ثروتمند شدن آن ها این است که درآمدشان را عاقلانه سرمایه گذاری و آن ها را حفظ می کنند. در واقع ۹۹ درصد میلیونرهای خودساخته جزء این چهار گروه هستند: صاحبان شرکت های خصوصی: ۷۴ درصد – مدیران ارشد: ۱۰ درصد – پزشکان ، حقوقدانان و سایر افراد حرفه ای: ۱۰ درصد – فروشندگان و مشاوران فروش: ۵ درصد.

- یک درصد باقیمانده از میلیونرهای خودساخته را افراد گوناگون در زمینه های مختلف تشکیل می دهند. زمینه هایی مانند اختراعات، هنرپیشگی، ورزش، تالیف کتاب، خلق موسیقی، قرعه کشی ها و وراثت. ولی همه این ها فقط یک درصد هستند. تعداد راه های میلیونر شدن به قدری فراوان است که تقریبا غیرممکن به نظر می رسد انسانی به این هدف دست نیابد، البته به شرطی که جدی باشد.

چاپ یزدان ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی تا چاپ به شما مشتریان گرامی میباشد

***  مشتریان گرامی منتظر لیست جدید قیمت باشید   ***

راه های تماس باچاپ یزدان

برای تماس با ما میتوانید از یکی از روش های زیر اقدام نمایید

آدرس ایمیل چاپ یزدان: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره فکس :55037165 -021

مدیر مسئول : مهندس امید اسدی

آدرس :  تهران ، بزرگراه آزادگان ،خیابان رجایی به سمت جنوب ، نبش خیابان رحمتی ، پلاک4

درباره ما

چاپ یزدان با بیش از نیم قرن تجربه یکی از بزرگترین چاپخانه های جنوب استان تهران میباشد که دارای دفاتر نمایندگی در قسمت غرب وجنوب استان تهران و همچنین در شهرهای کشور است ، این چاپخانه ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی تا چاپ به شما مشتریان عزیز میباشد ازتعداد خدماتی که میتوان برای این چاپخانه در نظر گرفت به شرح زیر می باشد:

خدمات چاپ یزدان عبارتند از :

  • طراحی تا چاپ سررسید ، کاتالوگ بروشورو...
  • طراحی تا چاپ انوای هدایای تبلیغاتی وست اداری
  • و کلیه امور طراحی و چاپ